Bio Planet gluten-free sunflower seeds BIO

Bio Planet
53Bio Planet gluten-free sunflower seeds BIO

Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.

Bio Planet gluten-free sunflower seeds BIOBio Planet gluten-free sunflower seeds BIO
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

21,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665522

5907814665522

price: 7,37 zł

7.37 PLN 2027-08-31 NewCondition

słonecznik łuskany* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2458 kJ / 594 kcal
Tłuszcz - 49 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,7 g
Węglowodany - 12 g,
w tym cukry - 0,5 g
Białko - 23 g
Sól - 0 g


Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Sante Sante green lentils Sante Sante green lentils
    350 g
    22,17zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-09
    Sante Sante red lentils Sante Sante red lentils
    350 g
    22,17zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-03-30
    Bio Planet Bio Planet Pumpkin Bio Planet Bio Planet Pumpkin
    Seeds Dark Green (Grown in Europe) BIO 350 g
    55,51zł/kg

    price: 19,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
    shelled sunflower BIO 250 g
    24,88zł/kg

    price: 6,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Florpak Shelled sunflower FLORPAK Florpak Shelled sunflower FLORPAK
    150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-31
    Mogyi Mogyi roasted and salted Mogyi Mogyi roasted and salted
    sunflower seeds 150 g
    30,33zł/kg

    price: 4,55 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-03
    Mogyi Mogyi roasted sunflower Mogyi Mogyi roasted sunflower
    seeds 150 g
    30,33zł/kg

    price: 4,55 zł

    PLN
    1
    45
    expiry date 2027-06-01
    Florpak red beans in the bag Florpak red beans in the bag
    FLORPAK 400g 500 g
    12,64zł/kg

    price: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
    Figs 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
    100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
    flakes (cut almonds) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free sultanas 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
    sweetened with BIO cane sugar 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
    gluten-free sultanas BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
    Grain Basmati Rice 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5