Bio Planet Pesto Green BIO

Bio Planet
52Bio Planet Pesto Green BIO
Bio Planet Pesto Green BIOBio Planet Pesto Green BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2029-01-01

pojemność

cena za kilogram

89,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738157981

5907738157981

price: 12,46 zł

12.46 PLN 2029-01-01 NewCondition
Bazylia* (66 %), olej słonecznikowy* (14 %), oliwa z oliwek extra virgin* (14 %), orzechy nerkowca* (4 %), sól, sok z cytryny*, płatki ziemniaczane*, regulator kwasowości: kwas mlekowy. (*certyfikowany składnik ekologiczny).
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Allos Allos BIO gluten-free mango Allos Allos BIO gluten-free mango
    and curry cream paste 140 g
    71,36zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-23
    Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
    arrabbiata cream paste 140 g
    79,71zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-28
    Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
    avocado cream paste 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-27
    Allos Allos BIO gluten-free cream Allos Allos BIO gluten-free cream
    paste with cherry tomatoes and basil 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto red Bio Planet Bio Planet Pesto red
    expiry date 2029-03-01
    Alce Nero Alce Nero Pesto with BIO Alce Nero Alce Nero Pesto with BIO
    zucchini 130 g
    101,54zł/kg

    price: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-04-15
    Alce Nero red pesto of dried Alce Nero red pesto of dried
    Organic tomatoes 130 g
    116,69zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-25
    Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
    Figs 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
    100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
    flakes (cut almonds) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free sultanas 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
    sweetened with BIO cane sugar 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
    gluten-free sultanas BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
    Grain Basmati Rice 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5