Bio Planet Rice basmati white BIO

Bio Planet Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Bio Planet Rice basmati white BIOBio Planet Rice basmati white BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

17,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782810

5902983782810

price: 17,60 zł

17.60 PLN 2027-12-04 NewCondition
Ryż Basmati biały* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal Tłuszcz - 0,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g Węglowodany -78 g, w tym cukry - 0,1 g Białko - 7,4 g Sól - 0 g
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Preparation and use:SPOSÓB PRZYGOTOWANIA uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 25 min.
Kupiec white rice Kupiec white rice
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Sonko Sonko long grain white rice Sonko Sonko long grain white rice
1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Bio Planet Bio round grain rice Bio Planet Bio round grain rice
BIO
Bio round grain rice Planet BIO Bio round grain rice Planet BIO
Planet BIO 1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Kitchen Gosposi Kuchnia Gosposi Kitchen Gosposi
White rice 1 kg

price: 6,86 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-10-20
Bio Planet Bio Planet White Bio Planet Bio Planet White
Jasmine Rice Gluten-Free BIO 1 kg

price: 16,23 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

price: 5,12 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5