Biorganica Nouva Green olives, seedless in BIO brine

bioragnica nouva

Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.

Biorganica Nouva Green olives, seedless in BIO brineBiorganica Nouva Green olives, seedless in BIO brine
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

53,54 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689003999

8029689003999

price: 14,99 zł

14.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

zielone oliwki*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 642 kJ 156 kcal
Tłuszcz: 14,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g
Weglowodany: 3,6 g
w tym cukry: 0,5 g
Białko: 1,0 g
Sól: 8,61 g


Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.


Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-04-30
bioragnica nouva Black olives bioragnica nouva Black olives
without seeds in BIO 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-08-30
Aarts Aarts Asparagus in BIO brine Aarts Aarts Asparagus in BIO brine
280 g
68,21zł/kg

price: 19,10 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-12-30
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
expiry date 2028-11-30
Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
Sauerkraut House Mini 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Bio Planet Bio Planet Tomatoes Bio Planet Bio Planet Tomatoes
Dried in Oil BIO 280 g
67,82zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-07-01
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
BIO
Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO
grilled artichokes in oil BIO 190 g
91,95zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
bioragnica nouva bioragnica nouva
expiry date
2029-05-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5