Bob Snail Snail Bob Apple-pear fruit snacks

Bob Snail
Bob Snail Snail Bob Apple-pear fruit snacksBob Snail Snail Bob Apple-pear fruit snacks
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

149,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820162520248

4820162520248

price: 4,47 zł

4.47 PLN 2027-04-27 NewCondition

Jabłko 70%, gruszka 30%. Bez dodatku cukrów.


Bob Snail Bob Snail Snail bob Bob Snail Bob Snail Snail bob
Mango fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-06-14
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-raspberry fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-strawberry fruit snacks 30 g
149,33zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-04-09
Nimm2 Laugh enriched with vitamins Nimm2 Laugh enriched with vitamins
, fruit jellies 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-03-30
Nimm2 Laugh sour jelly beans Nimm2 Laugh sour jelly beans
fortified with vitamins 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Nimm2 Laugh jelly beans fortified Nimm2 Laugh jelly beans fortified
with vitamins Sokkia 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5