, after 14th month, po 8. miesiącu

BoboVita Opakowanie 200 g
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

12,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852940507

5900852940507

price: 2,49 zł

krótka data, bardzo niska cena

2.49 PLN 2026-10-15 NewCondition
woda użyta do przygotowania warzywa 36,2%: marchewka 13% ziemniaki 11,4% por 4% seler 3,4% pietruszka cebula mięso cielęce 8% kasza jęczmienna 3% mąka pszenna olej rzepakowy natka pietruszki koper Dodatkowe informacje: zawiera gluten (kasza jęczmienna, mąka pszenna) i seler bez dodatku soli
Opakowanie 200 g
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita BoboVita aż 200g BoboVita BoboVita aż 200g
z Jarzynowa after 5th month 200 g
9,95zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
42
expiry date
2026-10-07
BoboVita BoboVita aż 200g Barszcz BoboVita BoboVita aż 200g Barszcz
ukraiński after 14th month 200 g
18,10zł/kg

price: 3,62 zł

PLN
1
56
expiry date
2026-11-28
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita BoboVita aż 200g BoboVita BoboVita aż 200g
Rosołek z kurczaka after 6th month 200 g
9,95zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
69
expiry date
2026-10-08
BoboVita soup homemade chicken BoboVita soup homemade chicken
broth with rice after 6th month 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-06
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
BoboVita delicate soup broth of BoboVita delicate soup broth of
veal with rice after 6th month 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-07-28
BoboVita vegetable soup of fresh BoboVita vegetable soup of fresh
vegetables after 4th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-01-15
BoboVita Carrot soup with rice BoboVita Carrot soup with rice
after 4th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-17
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with fruit flavour after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with bananas after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with raspberries after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
BoboVita rice porridge with BoboVita rice porridge with
raspberries after 6th month 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-10-09
BoboVita Obiadek vegetables with BoboVita Obiadek vegetables with
aromatic turkey after 5th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita rice porridge with BoboVita rice porridge with
bananas after 6th month 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-06
BoboVita BoboVita carrot dinner BoboVita BoboVita carrot dinner
after 4th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
BoboVita Obiadek homemade risotto BoboVita Obiadek homemade risotto
with juicy turkey after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5