beans beautiful Jas Tyczny

Kupiec
57beans beautiful Jas Tyczny
beans beautiful Jas Tycznybeans beautiful Jas Tyczny
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

30,35 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172001500

5902172001500

price: 12,14 zł

12.14 PLN 2027-01-31 NewCondition
fasola Piękny Jaś półtyczny 100 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1244 kJ
Wartość energetyczna296 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany37 g
w tym cukry7,6 g
Błonnik24 g
Białko19 g
Sól0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika
brand:Kupiec
About the brand:#ZdrowaRadoscZycia
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii:- podane na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 1. Fasolę przed gotowaniem umyć. 2. Namoczyć w wodzie przez około 12 godzin. 3. Po namoczeniu w tej samej wodzie ugotować do miękkości.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Kupiec Hansel beautiful dwarf Kupiec Hansel beautiful dwarf
    beans 400 g
    18,53zł/kg

    price: 7,41 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet white beans Bio Planet Bio Planet white beans
    Hansel BIO 400 g
    29,18zł/kg

    price: 11,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-31
    Bio Planet Bio Planet Red Kidney Bio Planet Bio Planet Red Kidney
    Beans BIO 400 g
    31,45zł/kg

    price: 12,58 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-19
    Bio Planet Bio Planet BIO white Bio Planet Bio Planet BIO white
    beans 400 g
    24,25zł/kg

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO mung Bio Planet Bio Planet BIO mung
    beans 400 g
    26,73zł/kg

    price: 10,69 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    Cenos Beans giants Cenos Beans giants
    400 g
    20,93zł/kg

    price: 8,37 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-08-30
    Bio Planet Planet Organic pinto Bio Planet Planet Organic pinto
    beans BIO 400 g
    24,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-11
    Kupiec castor sugar Kupiec castor sugar
    400 g
    11,48zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Kupiec oatmeal mountain Kupiec oatmeal mountain
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec Merchant Instant oatmeal Kupiec Merchant Instant oatmeal
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Kupiec white rice Kupiec white rice
    1 kg

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-31
    Kupiec parboiled rice 4 bags Kupiec parboiled rice 4 bags
    400 g
    17,03zł/kg

    price: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Kupiec Merchant of semolina Kupiec Merchant of semolina
    400 g
    12,78zł/kg

    price: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Kupiec KUPIEC roasted buckwheat Kupiec KUPIEC roasted buckwheat
    4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-07-31
    Kupiec Merchant White rice 4x100 g Kupiec Merchant White rice 4x100 g
    400 g
    12,00zł/kg

    price: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5