Bosphaera Velvet eye cream

Bosphaera

Aksamitny krem pod oczy Bosphaera oparty jest na hydrolatach oraz kompleksie innowacyjnych substancji aktywnych, które odpowiadają za rewitalizację oraz lifting skóry w strefie konturu oka. Jego lekka i delikatna konsystencja bardzo szybko się wchłania, utrzymując dogłębne nawilżenie skóry. Składniki aktywne oraz kompleks olejów szlachetnych wspomaga redukcję opuchlizny, niweluje objawy zmęczenia, a także regeneruje skórę wokół oczu, dzięki czemu pozostaje ona sprężysta i elastyczna.

Krem wzbogacony został o komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej, orchidei oraz kulnika sercolistnego. Ich synergistyczne działanie sprawia, że skóra wokół oczu jest wzmocniona i wygładzona, a cienie zmniejszone. Dodatkowo chronią ją przed działaniem wolnych rodników redukując oznaki starzenia. Oryginalny i standaryzowany ekstrakt z algi arktycznej, wspomaga procesy adaptacji prekursorów filagryny w odpowiedzi na uszkodzenie bariery naskórkowej, a także poprawia kondycję skóry poprzez ograniczenie odwodnienia.

Dzięki temu wpływa korzystnie na wygląd skóry oraz przyspiesza odbudowę jej bariery. Alga działa energetyzująco na skórę. Nasila jej aktywność metaboliczną, a w konsekwencji aktywuje produkcję kolagenu. Alga uprawiana jest w biotopie arktycznym, dlatego syntetyzuje i gromadzi naturalny peptyd arktyczny, który jest dla naszej skóry m. in. składnikiem NMF (Naturalnym Czynnikiem Nawilżającym) a także cennym źródłem argininy.

Bosphaera Velvet eye cream   Bosphaera Velvet eye cream
masa netto

masa netto

20 g

pojemność

cena za kilogram

3 084,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175902160

5903175902160

price: 61,69 zł

61.69 PLN NewCondition

Aksamitny krem pod oczy Bosphaera oparty jest na hydrolatach oraz kompleksie innowacyjnych substancji aktywnych, które odpowiadają za rewitalizację oraz lifting skóry w strefie konturu oka. Jego lekka i delikatna konsystencja bardzo szybko się wchłania, utrzymując dogłębne nawilżenie skóry. Składniki aktywne oraz kompleks olejów szlachetnych wspomaga redukcję opuchlizny, niweluje objawy zmęczenia, a także regeneruje skórę wokół oczu, dzięki czemu pozostaje ona sprężysta i elastyczna.

Krem wzbogacony został o komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej, orchidei oraz kulnika sercolistnego. Ich synergistyczne działanie sprawia, że skóra wokół oczu jest wzmocniona i wygładzona, a cienie zmniejszone. Dodatkowo chronią ją przed działaniem wolnych rodników redukując oznaki starzenia. Oryginalny i standaryzowany ekstrakt z algi arktycznej, wspomaga procesy adaptacji prekursorów filagryny w odpowiedzi na uszkodzenie bariery naskórkowej, a także poprawia kondycję skóry poprzez ograniczenie odwodnienia.

Dzięki temu wpływa korzystnie na wygląd skóry oraz przyspiesza odbudowę jej bariery. Alga działa energetyzująco na skórę. Nasila jej aktywność metaboliczną, a w konsekwencji aktywuje produkcję kolagenu. Alga uprawiana jest w biotopie arktycznym, dlatego syntetyzuje i gromadzi naturalny peptyd arktyczny, który jest dla naszej skóry m. in. składnikiem NMF (Naturalnym Czynnikiem Nawilżającym) a także cennym źródłem argininy.


Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natural olive face Ziaja Ziaja Natural olive face
cream for dry, normal skin 50 ml
153,20zł/l

price: 7,66 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle
cream 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry
skin 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for
dry and normal skin 50 ml
145,40zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-02-28
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with berries and figs 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
336,70zł/kg

price: 33,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
321,40zł/kg

price: 32,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Moisturizing Bosphaera Bosphaera Moisturizing
and regenerating body butter, black orchid 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, purple peonies 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Cleansing and Bosphaera Bosphaera Cleansing and
peeling face wash paste 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with grapefruit and papaya 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5