Ziaja

Profilaktyka zmarszczek

kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.

witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

fotostabilne filtry UV - zapewniają ochronę przeciwsłoneczną przed promieniowaniem UV.

Aktywny preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną.

nawilżanie
• Intensywnie i trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry.
• Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wyraźnie wygładza drobne zmarszczki.
• Zapobiega fotostarzeniu oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

263,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003151

5901887003151

price: 13,19 zł

13.19 PLN 2029-02-28 NewCondition

Profilaktyka zmarszczek

kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.

witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

fotostabilne filtry UV - zapewniają ochronę przeciwsłoneczną przed promieniowaniem UV.

Aktywny preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną.

nawilżanie
• Intensywnie i trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry.
• Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wyraźnie wygładza drobne zmarszczki.
• Zapobiega fotostarzeniu oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.


Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natural olive face Ziaja Ziaja Natural olive face
cream for dry, normal skin 50 ml
153,20zł/l

price: 7,66 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle
cream 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for
dry and normal skin 50 ml
145,40zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry
skin 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5