Lubella Egg macaroni beads

Lubella
48Lubella Egg macaroni beads
Lubella Egg macaroni beadsLubella Egg macaroni beads
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

17,04 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049010655

5900049010655

price: 4,26 zł

4.26 PLN 2029-07-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
ulepszona receptura, czas gotowania: 6 min
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881
Legally regulated product name:Makaron jajeczny. Koraliki.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:
Type of packaging:Not specified
Producer's address:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2031-04-30
    Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg noodles Rice Lubella Lubella Egg noodles Rice
    250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Goliard Goliard pasta Nitki Broth Goliard Goliard pasta Nitki Broth
    3-Egg Rolled 100% durum wheat 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Goliard noodles with 12 Goliard Goliard noodles with 12
    Quail eggs 250 g
    22,32zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% Whole Grain 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Lubella Ribbon Noodles Lubella Lubella Ribbon Noodles
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    (Nidi Tagliatelle) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5