Lubella Spaghetti 100% Whole Grain

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1547 kJ / 366 kcal |
| tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 66 g |
| w tym cukry | 1,9 g |
| błonnik | 3,9 g |
| białko | 16 g |
| sól | 0 g |
| fosfor | 350 mg (50%)* |
| magnez | 82,0 mg (22%)* |
| żelazo | 4,3 mg (31%)* |
| cynk | 3,2 mg (32%)* |
| miedź | 0,40 mg (40%)* |
| mangan | 1,7 mg (85%)* |
| *% referencyjnych wartości spożycia | |
| ** wynik nie uwzględnia soli dodanej podczas gotowania makaronu |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 7 ocen.
price: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Ribbon_nests_Nidi_Tagliatelle_100_Whole_Grain_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta._Bows_Farfalle_100_Full_Grain_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Goliard_pasta_Bows_Farfalle_100_durum_wheat_100_pszenica_durum/38813.htmlmąka makaronowa z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 4,8% (odpowiada proporcji 1 jajo na 1 kg mąki), kurkuma - naturalna przyprawa roślinna (susz kłączy ostryżu)
price: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Goliard_Pasta_Familijne_Ribbons_Egg_Jajeczne/38816.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.htmlprice: 4,41 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Egg_macaroni_beads/36280.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 3,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_4Egg_Thread_Pasta/85384.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Swiderki_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96300.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_10egg_thread_pasta_with_quail_eggs_jajkami_przepiorczymi/96305.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Waves_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96306.htmlprice: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/corn_flakes_breakfast_cereal_corn_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
price: 6,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mlekolaki_cereal_chocolate_shells_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.html






Shopping Cart