Lubella Pasta Nests of ribbons

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1487 kJ / 351 kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| błonnik | 3,0 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,03 g |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 2 ocen.
price: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 6,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Ribbon_nests_Nidi_Tagliatelle_100_Whole_Grain_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta._Bows_Farfalle_100_Full_Grain_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Goliard_pasta_Bows_Farfalle_100_durum_wheat_100_pszenica_durum/38813.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.htmlprice: 4,41 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Egg_macaroni_beads/36280.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 3,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_4Egg_Thread_Pasta/85384.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Swiderki_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96300.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_10egg_thread_pasta_with_quail_eggs_jajkami_przepiorczymi/96305.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Waves_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96306.htmlprice: 5,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Twist_pasta/107403.htmlprice: 5,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Spaghetti/107476.html






Shopping Cart