Goliard Pasta Familijne Ribbons Egg

Goliard
55Goliard Pasta Familijne Ribbons Egg
Goliard Pasta Familijne Ribbons EggGoliard Pasta Familijne Ribbons Egg
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-23

pojemność

cena za kilogram

13,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000269

5900252000269

price: 5,39 zł

5.39 PLN 2028-06-23 NewCondition

mąka makaronowa z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 4,8% (odpowiada proporcji 1 jajo na 1 kg mąki), kurkuma - naturalna przyprawa roślinna (susz kłączy ostryżu)


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna 414 kJ / 98 kcal
Tłuszcz 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 20 g
w tym cukry 0 g
Błonnik 1 g
Białko 4 g
Sól 0,01 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
makaron wałkowany, Medal Europejski edycja 2003, Złoty Laur Konsumenta, Medal Dobra Marka
brand:Goliard
Legally regulated product name:Makaron familijny. Wstążki jajeczne.
Storage:Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Goliard Sp. z o.o. ul. Długa 6 42-290 Łojki
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% Whole Grain 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Lubella Ribbon Noodles Lubella Lubella Ribbon Noodles
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    (Nidi Tagliatelle) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Goliard Goliard pasta Nitki Broth Goliard Goliard pasta Nitki Broth
    3-Egg Rolled 100% durum wheat 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Goliard noodles with 12 Goliard Goliard noodles with 12
    Quail eggs 250 g
    22,32zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Goliard pasta Familijne Goliard Goliard pasta Familijne
    Egg Nests 400 g
    13,48zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-29
    Goliard Goliard egg noodles Rolled Goliard Goliard egg noodles Rolled
    threads 2 250 g
    15,96zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-08-30
    Goliard Goliard pasta Egg bands Goliard Goliard pasta Egg bands
    100% durum wheat, rolled 400 g
    17,93zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-30
    Goliard Goliard pasta Spiral Goliard Goliard pasta Spiral
    Świderki 100% durum wheat 400 g
    12,20zł/kg

    price: 4,88 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2029-04-19
    Goliard Goliard pasta Rurki Penne Goliard Goliard pasta Rurki Penne
    rigate 100% Durum Wheat 400 g
    12,20zł/kg

    price: 4,88 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-04-08
    Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
    Wide egg, rolled pasta 400 g
    13,55zł/kg

    price: 5,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5