Lubella 4-Egg Thread Pasta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1539 kJ/ 363 kcal |
| tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,8 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 1,6 g |
| błonnik | 1,8 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,07 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
price: 5,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Czaniecki_makaron_swojski_5jajeczny_nitki/23484.htmlprice: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spaghetti_pasta_primo_gusto_no_6_no_6/31480.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.htmlprice: 6,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Ribbon_nests_Nidi_Tagliatelle_100_Whole_Grain_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.htmlprice: 4,41 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Egg_macaroni_beads/36280.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta._Bows_Farfalle_100_Full_Grain_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Swiderki_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96300.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_10egg_thread_pasta_with_quail_eggs_jajkami_przepiorczymi/96305.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
price: 4,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Waves_4egg_freerange_eggs_jaja_z_wolnego_wybiegu/96306.htmlprice: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/corn_flakes_breakfast_cereal_corn_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka kukurydziana pełnoziarnista (59%), mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, otręby pszenne, barwniki: karoteny, karmel, przeciwutleniacz: mieszanina t(...)
price: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Corn_Flakes_Whole_Cornflakes_Pelnoziarniste_Platki_kukurydziane/48970.html






Shopping Cart