Gifts of Nature turmeric BIO

Dary Natury

Kurkuma jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy i sosów.

Gifts of Nature turmeric BIOGifts of Nature turmeric BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-02

pojemność

cena za kilogram

124,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903246860382

5903246860382

price: 24,99 zł

24.99 PLN 2028-01-02 NewCondition

Kurkuma* 100%

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


Kurkuma jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy i sosów.


Storage:

Przechowywać w suchym miejscu.


Prymat minced turmeric Prymat minced turmeric
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-02-28
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Turmeric BIO 50 g
197,40zł/kg

price: 9,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-01
Cykoria minced turmeric Cykoria minced turmeric
15 g
116,00zł/kg

price: 1,74 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-06-30
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury tea BIO Dary Natury Dary Natury tea BIO
thyme herb 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
poultry seasoning 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Provencal seasoning BIO 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Gifts of Nature Anise Dary Natury Gifts of Nature Anise
BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5