Dary Natury

Wzbogaca smak i aromat potrawy czyniąc ją lżejszą i lepiej przyswajalną. Przyprawę należy wklepywać w porcje mięsa lub macerować przyprawę rozpuszczoną w oleju po czym mięso można piec, smażyć lub dusić.

składniki: cząber, czosnek, gorczyca, jałowiec, kminek, rozmaryn, rokitnik, pieprz czarny, tymianek (po 10%), macierzanka, szałwia (po 5%).

 

BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

231,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527605

5902768527605

price: 9,26 zł

9.26 PLN 2028-03-01 NewCondition

Wzbogaca smak i aromat potrawy czyniąc ją lżejszą i lepiej przyswajalną. Przyprawę należy wklepywać w porcje mięsa lub macerować przyprawę rozpuszczoną w oleju po czym mięso można piec, smażyć lub dusić.

składniki: cząber, czosnek, gorczyca, jałowiec, kminek, rozmaryn, rokitnik, pieprz czarny, tymianek (po 10%), macierzanka, szałwia (po 5%).

 


Dr. Oetker spice spicy gingerbread Dr. Oetker spice spicy gingerbread
and mulled wine 40 g
80,75zł/kg

price: 3,23 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-02-28
Cykoria Seasoning for Chicken Cykoria Seasoning for Chicken
expiry date 2028-06-30
Cykoria Seasoning for French Fries Cykoria Seasoning for French Fries
40 g
24,75zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Kamis curry Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
expiry date 2028-01-31
Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
expiry date
2027-11-30
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury tea BIO Dary Natury Dary Natury tea BIO
thyme herb 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
poultry seasoning 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Provencal seasoning BIO 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Gifts of Nature Anise Dary Natury Gifts of Nature Anise
BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Gifts of Nature Dried Dary Natury Gifts of Nature Dried
onion BIO 40 g
222,00zł/kg

price: 8,88 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5