Seasoning for Chicken

Cykoria
45Seasoning for Chicken
Seasoning for ChickenSeasoning for Chicken
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

44,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288006488

5900288006488

price: 1,78 zł

1.78 PLN 2028-06-30 NewCondition
przyprawy 44,4 % (papryka słodka, kolendra, imbir, kurkuma, cynamon, kozieradka, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, kminek, chili, kmin rzymski, goździki, kardamon), sól, warzywa suszone 16,9 % (cebula, cykoria, czosnek, por), ekstrakt z papryki, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna:950 kJ/ 226 kcal
Tłuszcz:3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,7 g
Węglowodany:34 g
w tym cukry:10 g
Błonnik:14 g
Białko:8,2 g
Sól:38,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
About the brand:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Przyprawa do kurczaka. Mieszanka przyprawowa.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Propozycja wykorzystania Złocisty kurczak Składniki: 2 duże udka lub 4 pałki z kurczaka, 3-4 łyżki oleju, Przyprawa do kurczaka Cykoria. Wykonanie: Umyte i osuszone mięso posypać Przyprawą do kurczaka Cykoria lekko przygniatając. Obsmażyć na dobrze rozgrzanym oleju, zmniejszyć ogień i smażyć na złoty kolor (około 30 minut). Podawać z ziemniakami lub frytkami i surówką.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Dr. Oetker spice spicy gingerbread Dr. Oetker spice spicy gingerbread
    and mulled wine 40 g
    80,75zł/kg

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-02-28
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-01
    Cykoria Seasoning for French Fries Cykoria Seasoning for French Fries
    40 g
    24,75zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-30
    Kamis curry Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
    expiry date 2028-05-30
    Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
    expiry date 2028-01-31
    Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
    expiry date
    2027-11-30
    Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
    20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
    60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria chili Cykoria chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 bags 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of strawberry 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of rum 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5