Dary Natury Ground black pepper BIO

Dary Natury

przyprawa powszechnie stosowana do zup, mięs, marynat, wędlin, nadaje się do przyprawiania surówek warzywnych.

Dary Natury Ground black pepper BIODary Natury Ground black pepper BIO
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-02

pojemność

cena za kilogram

259,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527872

5902768527872

price: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-02-02 NewCondition

pieprz czarny* 100% (* certyfikowany składnik ekologiczny)


przyprawa powszechnie stosowana do zup, mięs, marynat, wędlin, nadaje się do przyprawiania surówek warzywnych.


Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Turmeric BIO 50 g
197,40zł/kg

price: 9,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-01
Dary Natury Gifts of Nature smoked Dary Natury Gifts of Nature smoked
BIO
Gifts of Nature smoked sweet pepper BIO Gifts of Nature smoked sweet pepper BIO
sweet pepper BIO 50 g
306,40zł/kg

price: 15,32 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-03
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Dary Natury Gifts of Nature White Dary Natury Gifts of Nature White
pepper grain BIO 30 g
447,00zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-10-02
Cykoria ground black pepper Cykoria ground black pepper
20 g
100,00zł/kg

price: 2 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-07-30
Cykoria black pepper grainy Cykoria black pepper grainy
20 g
100,00zł/kg

price: 2 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Florpak Florpak Black grained Florpak Florpak Black grained
pepper 150 g
82,73zł/kg

price: 12,41 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-06-30
Cykoria Chicory coarsely ground Cykoria Chicory coarsely ground
black pepper 20 g
128,00zł/kg

price: 2,56 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-30
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury tea BIO Dary Natury Dary Natury tea BIO
thyme herb 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
poultry seasoning 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Provencal seasoning BIO 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Gifts of Nature Anise Dary Natury Gifts of Nature Anise
BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5