Dary Natury

Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.

BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

310,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006295

5902741006295

price: 15,50 zł

15.50 PLN 2027-09-04 NewCondition

goździki*, cynamon*, imbir*, pigwowiec owoc*, kardamon*, gałka muszkatołowa* (w zmiennych proporcjach). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Jest to doskonała kompozycja ekologicznych przypraw korzennych takich jak goździki, czy imbir z dodatkiem cynamonu oraz gałki muszkatołowej.
Połączenie wyśmienicie dobranych składników pozwoli na przygotowanie aromatycznego grzańca na bazie wina lub piwa, który doskonale sprawdzi się podczas picia w długie jesienne i zimowe wieczory.


Dary Natury Dary Natury BIO coffee Dary Natury Dary Natury BIO coffee
spice 50 g
484,60zł/kg

price: 24,23 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-04
Cykoria Chicory Spice to the Cykoria Chicory Spice to the
preservation of peppers 50 g
62,20zł/kg

price: 3,11 zł

PLN
1
31
expiry date
2028-07-30
Kamis curry Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
expiry date 2028-01-31
Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
expiry date
2027-11-30
Prymat Provencal herbs Prymat Provencal herbs
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2029-08-30
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury tea BIO Dary Natury Dary Natury tea BIO
thyme herb 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
poultry seasoning 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Provencal seasoning BIO 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Gifts of Nature Anise Dary Natury Gifts of Nature Anise
BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5