Dary Natury tea BIO thyme herb

Dary Natury

Ekologiczna herbatka z ziela macierzanki. Możną nią zastąpić inne codzienne napoje.

Dary Natury tea BIO thyme herbDary Natury tea BIO thyme herb
BIO
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-01

pojemność

cena za kilogram

270,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006059

5902741006059

price: 6,76 zł

6.76 PLN 2027-04-01 NewCondition

ziele macierzanki* (100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Ekologiczna herbatka z ziela macierzanki. Możną nią zastąpić inne codzienne napoje.


Preparation and use:

Pić 1-2 razy dziennie.


Cooking guidelines:

Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić do zaparzenia na około 10-15 minut


Dary Natury Dary Natury Tea Dary Natury Dary Natury Tea
BIO
Dary Natury Tea purification BIO Dary Natury Tea purification BIO
purification BIO 25 tabl.

price: 11,46 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-04
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Organic ground elder herb tea 25 g
380,40zł/kg

price: 9,51 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea with lemon balm 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
tea chamomile 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Posti herbal tea 20 bags Mint Posti herbal tea 20 bags Mint
30 g
108,33zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-30
Posti herbal tea 20 bags of Posti herbal tea 20 bags of
chamomile 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-30
Dary Natury Dary Natury Dandelion Dary Natury Dary Natury Dandelion
root tea BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
poultry seasoning 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Gifts of Nature Dary Natury Gifts of Nature
Provencal seasoning BIO 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Gifts of Nature Anise Dary Natury Gifts of Nature Anise
BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Gifts of Nature Dried Dary Natury Gifts of Nature Dried
onion BIO 40 g
222,00zł/kg

price: 8,88 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5