Dawtona Bolognese sauce with basil

Dawtona Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Dawtona Bolognese sauce with basilDawtona Bolognese sauce with basil
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-12

pojemność

cena za kilogram

13,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713021694

5901713021694

price: 7,26 zł

7.26 PLN 2028-01-12 NewCondition
pomidory (136 g pomidorów w 100 g produktu), cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, bazylia (1 %), olej rzepakowy, zioła, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna236 kJ / 56 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik0,9 g
Białko1,5 g
Sól1,1 g

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Features:dobry skład, polskie pomidory
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Sos pomidorowy z bazylią. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Recipes:Proste danie w kilku krokach: Ugotuj swój ulubiony makaron al dente. Na patelni podsmaż mięso lub mielone tofu, dodaj sos i całość podgrzewaj na małym ogniu Gdy sos będzie ciepły, dodaj ugotowany makaron, całość wymieszaj. Podgrzewaj wszystko razem jeszcze chwilkę i gotowe Podkreśl smak i dodaj listki świeżej bazylii. Smacznego!
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
Jamar Jamar Bolognese sauce Jamar Jamar Bolognese sauce
expiry date
2028-02-29
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5