EKOLOGIKO to marka własna firmy Vinet, dystrybutora ekologicznych i naturalnych produktów spożywczych i niespożywczych o ogólnopolskim zasięgu. Produkty te są wolne od środków chemicznych ochrony roślin, sztucznych nawozów, modyfikacji genetycznej GMO, są pozbawione sztucznych substancji zapachowych, wzmacniaczy smaku i aromat, sztucznych barwników i konserwantów.

 
skipfruit
5903111231293 5903111231293 Ekologiko
Ekologiko Ecological wholewheat Ekologiko Ecological wholewheat
BIO
Ecological wholewheat couscous Ecological wholewheat couscous
couscous 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-11
5903111231743 5903111231743 Ekologiko
Ekologiko Ecologiko Organic goji Ekologiko Ecologiko Organic goji
BIO
Ecologiko Organic goji berries dried Ecologiko Organic goji berries dried
berries dried 100 g
112,80zł/kg

price: 11,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-16
5903111231729 5903111231729 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
Yellow Lentil 400 g
26,98zł/kg

price: 10,79 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-19
5903111231224 5903111231224 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic dried Ekologiko Ekologiko Organic dried
tomatoes 80 g
99,88zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-31
5903111231736 5903111231736 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
BIO
Ekologiko Organic shelled pumpkin seeds Ekologiko Organic shelled pumpkin seeds
shelled pumpkin seeds 150 g
55,87zł/kg

price: 8,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-23
5903111231279 5903111231279 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko red lentil Ekologiko Ekologiko red lentil
BIO
Ekologiko red lentil Ekologiko red lentil
400 g
23,00zł/kg

price: 9,20 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
 
5903111231682 5903111231682 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
quinoa tricolor 250 g
42,32zł/kg

price: 10,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-07
5903111231446 5903111231446 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
quinoa white 250 g
44,76zł/kg

price: 11,19 zł

PLN
1
1
Ekologiko Ekologiko Ecological
5 5
5 1 Ekologiko Ekologiko Ecological
expiry date 2028-05-30
5903111231675 5903111231675 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ekological Ekologiko Ekologiko Ekological
Unrefined bright cane sugar 500 g
19,08zł/kg

price: 9,54 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-12
5903111231385 5903111231385 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-23
5903111231576 5903111231576 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Coconut Sugar 250 g
39,44zł/kg

price: 9,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-27
5903111231118 5903111231118 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical muesli 300 g
27,83zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
5903111231132 5903111231132 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
basmati rice 500 g
26,72zł/kg

price: 13,36 zł

PLN
1
1
Ekologiko Ekologiko Organic
5 5
5 1 Ekologiko Ekologiko Organic
expiry date 2027-06-28
5903111231156 5903111231156 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic brown Ekologiko Ekologiko Organic brown
cane sugar 500 g
18,94zł/kg

price: 9,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-02-27
5903111231170 5903111231170 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic long Ekologiko Ekologiko Organic long
BIO
Ekologiko Organic long grain white rice Ekologiko Organic long grain white rice
grain white rice 500 g
16,32zł/kg

price: 8,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-28
5903111231187 5903111231187 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic millet Ekologiko Ekologiko Organic millet
BIO
Ekologiko Organic millet flakes Ekologiko Organic millet flakes
flakes 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
5903111231101 5903111231101 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
muesli, fruit 300 g
35,70zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
5903111231767 5903111231767 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Whole grain Ekologiko Ekologiko Whole grain
jasmine rice 500 g
21,98zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
1
Ekologiko Ekologiko Whole grain
5 5
5 1 Ekologiko Ekologiko Whole grain
expiry date 2027-03-31
5903111231781 5903111231781 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko white jasmine Ekologiko Ekologiko white jasmine
rice 500 g
21,50zł/kg

price: 10,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-26
5903111231774 5903111231774 Ekologiko
Ekologiko Organic Organic Whole Ekologiko Organic Organic Whole
Grain Basmati Rice 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
Ekologiko Organic Organic Whole
4 5
4 1 Ekologiko Organic Organic Whole
expiry date 2027-02-27
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5