Ekologiko Organic dried tomatoes

Ekologiko
Ekologiko Organic dried tomatoesEkologiko Organic dried tomatoes
BIO
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-31

pojemność

cena za kilogram

99,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231224

5903111231224

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-10-31 NewCondition
pomidory suszone* 93%, sól morska 7%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Wartość odżywcza w 100g. produktu: wartość energetyczna - 1080kJ/258kcal; tłuszcz 3,0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g; węglowodany 44,0g, w tym cukry 38,0g; białko 14,0g; błonnik 12,0; sód 7,0g.
Uwaga: możliwa obecność alergentów tj. gluten, orzechy.
Bio Planet Bio Planet Dried salted Bio Planet Bio Planet Dried salted
tomatoes BIO 150 g
70,07zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Salted Dried Bio Planet Bio Planet Salted Dried
Tomatoes BIO 400 g
64,68zł/kg

price: 25,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-31
Florpak red beans in the bag Florpak red beans in the bag
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Cenos yellow peas shelled Cenos yellow peas shelled
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-28
Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
expiry date 2028-01-30
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec beans beautiful Jas Tyczny Kupiec beans beautiful Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
basmati rice 500 g
26,72zł/kg

price: 13,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko red lentil Ekologiko Ekologiko red lentil
BIO
Ekologiko red lentil Ekologiko red lentil
400 g
23,00zł/kg

price: 9,20 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Ekologiko Ecological wholewheat Ekologiko Ecological wholewheat
BIO
Ecological wholewheat couscous Ecological wholewheat couscous
couscous 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Organic brown Ekologiko Ekologiko Organic brown
cane sugar 500 g
18,94zł/kg

price: 9,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
muesli, fruit 300 g
35,70zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical muesli 300 g
27,83zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Organic long Ekologiko Ekologiko Organic long
BIO
Ekologiko Organic long grain white rice Ekologiko Organic long grain white rice
grain white rice 500 g
16,32zł/kg

price: 8,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-28
Ekologiko Ekologiko Organic millet Ekologiko Ekologiko Organic millet
BIO
Ekologiko Organic millet flakes Ekologiko Organic millet flakes
flakes 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5