Ecological wholewheat couscous

Ekologiko
Ecological wholewheat couscousEcological wholewheat couscous
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

22,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231293

5903111231293

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-06-11 NewCondition
Cenos yellow peas shelled Cenos yellow peas shelled
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-28
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec beans beautiful Jas Tyczny Kupiec beans beautiful Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Kupiec Hansel beautiful dwarf Kupiec Hansel beautiful dwarf
beans 400 g
18,53zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet
400 g
34,45zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-09
Bio Planet Bio Planet BIO red Bio Planet Bio Planet BIO red
lentils 400 g
26,38zł/kg

price: 10,55 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
basmati rice 500 g
26,72zł/kg

price: 13,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko red lentil Ekologiko Ekologiko red lentil
BIO
Ekologiko red lentil Ekologiko red lentil
400 g
23,00zł/kg

price: 9,20 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Ekologiko Ekologiko Organic brown Ekologiko Ekologiko Organic brown
cane sugar 500 g
18,94zł/kg

price: 9,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
muesli, fruit 300 g
35,70zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical muesli 300 g
27,83zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Organic dried Ekologiko Ekologiko Organic dried
tomatoes 80 g
99,88zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko Organic long Ekologiko Ekologiko Organic long
BIO
Ekologiko Organic long grain white rice Ekologiko Organic long grain white rice
grain white rice 500 g
16,32zł/kg

price: 8,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-28
Ekologiko Ekologiko Organic millet Ekologiko Ekologiko Organic millet
BIO
Ekologiko Organic millet flakes Ekologiko Organic millet flakes
flakes 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5