Ekologiko Ekological Unrefined bright cane sugar

Ekologiko
Ekologiko Ekological Unrefined bright cane sugarEkologiko Ekological Unrefined bright cane sugar
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-12

pojemność

cena za kilogram

19,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231675

5903111231675

price: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-12-12 NewCondition

Cukier trzcinowy, jasny (nierafinowany)* 100%

* składnik z upraw ekologicznie kontrolowanych.


Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

price: 31,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-17
Diamant lump sugar Diamant lump sugar
Bio Planet Bio Planet BIO brown Bio Planet Bio Planet BIO brown
cane sugar demerara 500 g
20,42zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-02-28
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Bio Planet BIO light Bio Planet Bio Planet BIO light
cane sugar 500 g
17,00zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-09-30
Sodasan Xylitol - sugar from birch Sodasan Xylitol - sugar from birch
500 g
43,50zł/kg

price: 21,75 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-24
Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
sugar 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
basmati rice 500 g
26,72zł/kg

price: 13,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko red lentil Ekologiko Ekologiko red lentil
BIO
Ekologiko red lentil Ekologiko red lentil
400 g
23,00zł/kg

price: 9,20 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Ekologiko Ecological wholewheat Ekologiko Ecological wholewheat
BIO
Ecological wholewheat couscous Ecological wholewheat couscous
couscous 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Organic brown Ekologiko Ekologiko Organic brown
cane sugar 500 g
18,94zł/kg

price: 9,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
muesli, fruit 300 g
35,70zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical muesli 300 g
27,83zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Organic dried Ekologiko Ekologiko Organic dried
tomatoes 80 g
99,88zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko Organic long Ekologiko Ekologiko Organic long
BIO
Ekologiko Organic long grain white rice Ekologiko Organic long grain white rice
grain white rice 500 g
16,32zł/kg

price: 8,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5