masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

8,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999152707

5905999152707

price: 3,33 zł

buy 12 szt. for 3.28 zł/szt
3.33 PLN 2028-08-31 NewCondition
Kupiec parboiled rice 4 bags Kupiec parboiled rice 4 bags
400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Merchant White rice 4x100 g Kupiec Merchant White rice 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos long grain white rice 4x100g Cenos long grain white rice 4x100g
400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Kupiec jasmine rice Kupiec jasmine rice
400 g
19,70zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-30
Cenos natural brown rice - long Cenos natural brown rice - long
4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Sonko Sonko Jasmine rice Sonko Sonko Jasmine rice
400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-11
Bio Planet RED RICE BIO 400 g Bio Planet RED RICE BIO 400 g
whole grain - BIO PLANET 400 g
27,03zł/kg

price: 10,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-17
Melvit Parboiled rice Melvit 4x100 Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5