RED RICE BIO 400 g whole grain - BIO PLANET

Bio Planet
RED RICE BIO 400 g whole grain - BIO PLANETRED RICE BIO 400 g whole grain - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-17

pojemność

cena za kilogram

27,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663405

5907814663405

price: 10,81 zł

10.81 PLN 2028-01-17 NewCondition

ekologiczny ryż czerwony pełnoziarnisty 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1486 kJ/351 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 74 g
w tym cukry 1,7 g
Błonnik 3,0 g
Białko 7,2 g
Sól 0 g


Kupiec parboiled rice 4 bags Kupiec parboiled rice 4 bags
400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Merchant White rice 4x100 g Kupiec Merchant White rice 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos long grain white rice 4x100g Cenos long grain white rice 4x100g
400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Kupiec jasmine rice Kupiec jasmine rice
400 g
19,70zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-30
Cenos natural brown rice - long Cenos natural brown rice - long
4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Sonko Sonko Jasmine rice Sonko Sonko Jasmine rice
400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-11
Melvit Parboiled rice Melvit 4x100 Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-26
Melvit Melvit basmati rice 4x100 Melvit Melvit basmati rice 4x100
400 g
19,65zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-07-21
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5