Melvit basmati rice 4x100

Melvit
Melvit basmati rice 4x100Melvit basmati rice 4x100
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-21

pojemność

cena za kilogram

19,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827011098

5906827011098

price: 7,86 zł

7.86 PLN 2028-07-21 NewCondition
100% ryż Basmati
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcz 0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 76 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 0,7 g
Białko 8,9 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
gotowy w 13-15 min, czy wiesz że: ryż basmati uprawiany jest u podnóży himalajów, produkt oznakowany Braillem
brand:Melvit
Legally regulated product name:Ryż Basmati Pakistan
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Risotto z soczewicą czerwoną
Składniki: 2 saszetki ryżu Basmati Melvit, 2 filety z piersi kurczaka, 1 cebula, 1 szklanka soczewicy czerwonej Melvit, 1/2 l bulionu warzywnego, 4 łyżki oliwy z oliwek, przyprawy: tymianek, oregano, sól pieprz.
Opis przygotowania: Ryż i soczewicę przygotować wg opisów na opakowaniach. Na oliwie z oliwek podsmażyć pokrojoną w kostkę cebulę, dodać do niej ugotowany ryż i zalać bulionem. Dusić do wyparowania płynu. Na osobnej patelni grilowej podsmażyć wraz z przyprawami pokrojone w paseczki filety z kurczaka. Do ryżu dodać ugotowaną soczewicę i mięso, wymieszać i przyprawić ulubionymi przyprawami. Smacznego!
Type of packaging:Karton
Producer's address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo-Borki
Kruki
Return address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Kupiec parboiled rice 4 bags Kupiec parboiled rice 4 bags
400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Merchant White rice 4x100 g Kupiec Merchant White rice 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos long grain white rice 4x100g Cenos long grain white rice 4x100g
400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Kupiec jasmine rice Kupiec jasmine rice
400 g
19,70zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-30
Cenos natural brown rice - long Cenos natural brown rice - long
4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Sonko Sonko Jasmine rice Sonko Sonko Jasmine rice
400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-11
Melvit Parboiled rice Melvit 4x100 Melvit Parboiled rice Melvit 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-26
Melvit Melvit white rice 4x100 Melvit Melvit white rice 4x100
400 g
14,50zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-20
Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of Melvit Melvit Trendy Lunch Mix of
rice, vermicelli, peas, carrots, basil 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-10
Melvit Melvit Golden Sella Basmati Melvit Melvit Golden Sella Basmati
Rice 320 g
20,63zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-22
Melvit potato flour Melvit potato flour
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
white 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5