Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.

masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-22

pojemność

cena za kilogram

104,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907627470771

5907627470771

price: 13,12 zł

13.12 PLN 2026-11-22 NewCondition
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
103,92zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-15
Wartości odżywcze
 na 100 g
Wartość energetyczna 3162 kJ / 769 kcal
Tłuszcz 85 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 60 g
Węglowodany 0,5 g
w tym cukry 0,5 g
Białko 0,5 g
Sól 0 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 3162    
Wartość energetyczna (kcal) 769    
Tłuszcz (g) 85    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 60    
Węglowodany (g) 0.5    
w tym cukry (g) 0.5    
Białko (g) 0.5    
Sól (g) 0

Goat Farm Masło kozie 125 g

Opis alternatywny

Optimised Product Description - Goat Farm Masło kozie 82% tłuszczu 125 g

Marka

Goat Farm

Marka standaryzowana

Marka - Goat Farm

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Masło kozie, zawartość tłuszczu 82%.


Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
Kerrygold Butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Sobik Sobik Butter extra whetstone Sobik Sobik Butter extra whetstone
300 g
44,83zł/kg

price: 13,45 zł

PLN
1
12
expiry date 2026-10-23
Sobik Sobik Mountain Osełeczka Sobik Sobik Mountain Osełeczka
Mini butter 100 g
50,00zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-23
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter, 99.8% milk fat 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-21
Piątnica Piątnica Country butter Piątnica Piątnica Country butter
83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5