Products

 
skipbutter

Real butter is getting the cream, unadulterated vegetable fats. Butter contains vitamin A, which improves eyesight and at the same time makes the skin, hair and nails are in better shape. Butter is also rich in vitamin D, necessary for the proper development of bones and teeth. On the other hand contained in butter, vitamin E protects the cells of our body from premature disintegration.

typ masła:
marka:
5901939030012 5901939030012 Piątnica
Piątnica Piątnica Country butter Piątnica Piątnica Country butter
83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
Piątnica Piątnica Country butter
5 5
5 11 Piątnica Piątnica Country butter
expiry date 2026-12-13
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
Łaciate Łaciate Butter 83% fat
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% fat
expiry date 2026-11-24
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
38,25zł/kg

price: 7,65 zł

PLN
1
43
Łaciate Łaciate Butter 83% fat
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% fat
expiry date 2026-12-12
5900512300207 5900512300207 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Polish Butter Mlekovita Mlekovita Polish Butter
82% 100 g
43,10zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Polish Butter
4 5
4.5 11 Mlekovita Mlekovita Polish Butter
expiry date 2026-11-30
5907809372534 5907809372534 Sobik
Sobik Sobik Mountain Osełeczka Sobik Sobik Mountain Osełeczka
Mini butter 100 g
50,00zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
6
Sobik Sobik Mountain Osełeczka
5 5
5 18 Sobik Sobik Mountain Osełeczka
expiry date 2026-10-23
5901630000437 5901630000437 Mlekpol
Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
butter 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
Mlekpol Rolmlecz Extra rural
5 5
5 3 Mlekpol Rolmlecz Extra rural
expiry date 2026-10-31
4770299399708 4770299399708 Dziugas
Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
82% fat 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
Dziugas Dziugas Sweet cream butter
3 5
3.5 2 Dziugas Dziugas Sweet cream butter
expiry date 2026-11-13
4770299399708 4770299399708 Dziugas
Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
82% fat 200 g
36,70zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
10
Dziugas Dziugas Sweet cream butter
3 5
3.5 2 Dziugas Dziugas Sweet cream butter
expiry date 2026-12-07
5907627470771 5907627470771
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
103,92zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-15
5907627470771 5907627470771
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
104,96zł/kg

price: 13,12 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-22
5902241752517 5902241752517 Kanka
Kanka Kanka Masło ekstra Kanka Kanka Masło ekstra
200 g
32,00zł/kg

price: 6,40 zł

PLN
1
44
expiry date
2026-11-20
5900512983868 5900512983868 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Butter Mlekovita Mlekovita Butter
whetstone mini 82% fat 100 g
44,70zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-12-12
5900512981161 5900512981161 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter 99.9% fat milk 200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Clarified
4 5
4.5 3 Mlekovita Mlekovita Clarified
expiry date 2027-01-21
5900512990705 5900512990705 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter, 99.8% milk fat 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Clarified
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Clarified
expiry date 2027-03-21
5900512985275 5900512985275 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Masło Polskie Mlekovita Mlekovita Masło Polskie
ziołowe 80 g
55,38zł/kg

price: 4,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-15
5900512984049 5900512984049 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Organic butter Mlekovita Mlekovita Organic butter
82% BIO 200 g
46,25zł/kg

price: 9,25 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Organic butter
5 5
5 2 Mlekovita Mlekovita Organic butter
expiry date 2026-10-22
5907809372329 5907809372329 Sobik
Sobik Sobik Butter extra whetstone Sobik Sobik Butter extra whetstone
300 g
44,83zł/kg

price: 13,45 zł

PLN
1
12
Sobik Sobik Butter extra whetstone
5 5
5 2 Sobik Sobik Butter extra whetstone
expiry date 2026-10-23
5907809371063 5907809371063 Sobik
Sobik Sobik Clarified Butter Sobik Sobik Clarified Butter
200 g
49,95zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
Sobik Sobik Clarified Butter
5 5
5 1 Sobik Sobik Clarified Butter
expiry date 2027-06-20
4001954160266 4001954160266 Kerry Gold
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
Kerrygold Butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
Kerry Gold Traditional Irish
4 5
4.5 14 Kerry Gold Traditional Irish
expiry date 2026-12-22
4001954160587 4001954160587 Kerry Gold
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
salted kerrygold butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
Kerry Gold Traditional Irish
5 5
5 1 Kerry Gold Traditional Irish
expiry date 2026-12-22
5904951000025 5904951000025 Jagr
Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
Jagr extra butter from Warlubie
4 5
4.5 11 Jagr extra butter from Warlubie
expiry date 2026-11-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5