Traditional Irish salted kerrygold butter

Kerry Gold
51Traditional Irish salted kerrygold butter
Traditional Irish salted kerrygold butterTraditional Irish salted kerrygold butter
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

56,10 zł / kg

kraj

Country of origin

Irlandia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4001954160587

4001954160587

price: 11,22 zł

11.22 PLN 2026-12-22 NewCondition
śmietanka, sól (max. 1,8 %), Zaw. tł. 80 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna2982 kJ / 725 kcal
Tłuszcz80 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone54 g
Węglowodany0,6 g
w tym cukry0,6 g
Białko0,7 g
Sól1,8 g

Mleko : Zawiera
Kerrygold
Storage:Przechowywać w temp.: +2°C do +6°C.
Type of packaging:Owijka
Country of origin:Irlandia
Return address:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-08
    Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
    200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
    Kerrygold Butter 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Piątnica Piątnica Country butter Piątnica Piątnica Country butter
    83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2026-12-13
    Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
    butter 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-31
    Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
    82% fat 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-13
    Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
    Cheddar. Irish ripening cheese 200 g
    69,00zł/kg

    price: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-06-05
    Kerry Gold Kerrygold Irish Red Kerry Gold Kerrygold Irish Red
    Cheddar cheese slices 150 g
    77,40zł/kg

    price: 11,61 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-05-14
    Kerry Gold Kerrygold Vintage Kerry Gold Kerrygold Vintage
    Cheddar cheese. Irish ripening cheese 200 g
    71,40zł/kg

    price: 14,28 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-06
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5