Mlekovita Butter whetstone mini 82% fat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3068 kJ/ 746 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 54 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,02 g |
| Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu. |
price: 5 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sobik_Mountain_Oseleczka_Mini_butter_maslo/28957.htmlprice: 4,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Butter_82/99207.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053.htmlprice: 13,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441.htmlprice: 12,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Danish_Lurpak_butter_lightly_salted_solone/35891.html2026-06-23
price: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17






Shopping Cart