Maluta Butter extra

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3058 kJ / 744 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 49 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witamina A | 823 µg - 103 %* |
| Witamina E | 1,95 mg - 16 %* |
| *% Referencyjnej Wartości Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
- Malgoska Biernacka , 2026-03-09 14:03:17Maslo ma wspamialy smak
- Marek , 2025-11-30 15:57:59Ok.
- Małgorzata Kopcińska , 2018-08-07 13:09:53Doskonałe ,pyszne , prawdziwe masło Polecam w 100%
price: 6,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053_2423261_629.htmlprice: 14,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441_2426147_1419.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_Country_butter_83/55794.htmlprice: 13,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_salted_kerrygold_butter_irlandzkie_solone/100615.htmlprice: 6,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rolmlecz_Extra_rural_butter_83/101642.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Clarified_butter_99.9_fat_milk_99.9_tl._mlecznego/77111.htmlmleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
price: 5,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Balkan_yogurt/29642.html2026-05-24
śmietanka, bakterie fermentacji mlekowej w tym dobroczynne żywe szczepy Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/12_cream/29929.html2026-06-01
price: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/semifat_cottage_cheese/42524.htmlprice: 2,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667_2422621_284.htmlprice: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_cottage_cheese_minced_3_times_fresh_semiskimmed_swiezy_poltlusty/82128.htmlprice: 4,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turkish_delicacy/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Shopping Cart