Mlekovita Polish Butter 82%

Śmietanka pasteryzowana. Zawartość tłuszczu 82%
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3068 kJ |
| Wartość energetyczna | 746 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 54 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,02 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
- 2025-08-26 10:29:40polecam
- Marek , 2025-05-13 17:37:14Ok.polecam.
price: 5 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sobik_Mountain_Oseleczka_Mini_butter_maslo/28957.htmlprice: 3,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Butter_whetstone_mini_82_fat_tluszczu/107049.html2026-07-03
price: 6,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053_2427853_629.htmlprice: 13,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441.htmlprice: 10,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Danish_Lurpak_butter_lightly_salted_solone/35891.html2026-07-10
price: 28,85 zł
PLN https://en.dodomku.pl/clarified_Butter/40764.htmlprice: 15,22 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Clarified_butter._99.8_milk_fat_99.8_tluszczu_mlecznego/47580.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_Country_butter_83/55794.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26
price: 4,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/uht_milk_fed_2_1l/30471.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Salad_and_sandwich_Favita_cheese_semifat_16_fat_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.html






Shopping Cart