Hektor
masa netto

masa netto

740 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001441

5904747001441

price: 13,69 zł

13.69 PLN 2027-09-30 NewCondition
Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
in own BIO juice 400 g
43,90zł/kg

price: 17,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-26
Sandra Sandra lychee in syrup No Sandra Sandra lychee in syrup No
preservatives 565 g
18,27zł/kg

price: 10,32 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-06-15
REDUCED PRICE -10%
Sandra Sandra mandarin in syrup Sandra Sandra mandarin in syrup
312 g
23,65zł/kg

price: 7,38 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-31
Rolnik Pitted Cherries Farmer Rolnik Pitted Cherries Farmer
720 ml
24,99zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-12-31
Batom Batom lemon with ginger in Batom Batom lemon with ginger in
syrup BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
MK MK Peaches halves in light MK MK Peaches halves in light
syrup 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
MK MK Pineapple slices in light MK MK Pineapple slices in light
syrup 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Aarts Aarts Peaches slices in Aarts Aarts Peaches slices in
light BIO syrup 350 g
47,31zł/kg

price: 16,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-12-01
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5