, after 6th month, po 6. miesiącu

Hipp bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

33,73 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300467576

4062300467576

price: 13,49 zł

13.49 PLN 2027-07-01 NewCondition
jabłka* 88 %, jagody* 7 %, sok z granatu* 3,0 %, sok z aronii* z soku zagęszczonego, acerola*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna206 kJ / 49 kcal
Tłuszcz0,1 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
Węglowodany11,0 g
- w tym cukry10,5 g
Białko0,2 g
Sól< 0,05 g
Sód< 0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
brand:HiPP
Legally regulated product name:Ekologiczny przecier owocowy dla niemowląt.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 rolnictwo UE/spoza UE e 400 g (4 x 100 g)
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na górze kartonowego opakowania.
Preparation and use:Sposób użycia: do podawania między posiłkami; jako deser lub dodatek do kaszki. Potrzebną ilość przełóż do miseczki, pozostałą porcję zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 12 godzin. Przed użyciem upewnij się, że kubeczek i folia nie zostały naruszone.
Type of packaging:Okładka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Hipp HiPP BIO od pokoleń Hipp HiPP BIO od pokoleń
after 5th month 400 g
33,73zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-30
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Jabłka-Morele after 5th month 400 g
33,73zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-19
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem
after 7th month 400 g
33,73zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-23
BoboVita dessert apples with sweet BoboVita dessert apples with sweet
carrots after 4th month 125 g
42,72zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
20
expiry date 2028-04-14
BoboVita fruits apples with BoboVita fruits apples with
bananas with oatmeal after 6th month 190 g
34,16zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-12
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Fruit with BIO whole Hipp HiPP Fruit with BIO whole
grain gruel after 5th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
59
expiry date 2027-11-30
Hipp HiPP Raspberries and apples Hipp HiPP Raspberries and apples
with BIO rice gruel after 5th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-07-31
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP young carrots with BIO Hipp HiPP young carrots with BIO
potatoes after 4th month 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5