HiPP Pasta with salmon, carrots and broccoli , after 11th month, po 12. miesiącu

Hipp 83 % surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego (DE-ÖKO-001). - przyprawione odpowiednio dla małych dzieci - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
HiPP Pasta with salmon, carrots and broccoli HiPP Pasta with salmon, carrots and broccoli
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

31,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300461284

4062300461284

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-01-31 NewCondition
woda, marchew* 20 %, brokuły* 10 %, łosoś 9 %, makaron muszelki* 5 %¹ (pszenica durum*, białko kurzego jaja*), śmietana* 3,0 % (z mleka*), zmielony makaron* (z pszenicy durum*), cebula*, olej rzepakowy*, mąka ryżowa*, sok cytrynowy* z soku zagęszczonego, jodowana sól, natka pietruszki*, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość makaronu muszelki po ugotowaniu: 17 %
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna kJ/kcal291/70
tłuszcz, w tym2,7 g
- kwasy nasycone0,8 g
- kwasy jednonienasycone1,3 g
- kwasy wielonienasycone0,6 g
węglowodany7,7 g
- w tym cukry1,2 g
białko3,0 g
sól0,25 g
Inne
kwas alfa-linolenowy (Omega-3)0,10 g
sód0,10 g

Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
83 % surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego (DE-ÖKO-001). - przyprawione odpowiednio dla małych dzieci - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Features:ryby z otwartych mórz i oceanów
brand:HiPP
Legally regulated product name:Makaron z łososiem, marchewką i brokułami. Pełnowartościowy posiłek warzywno-rybny dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany. Zawiera większe cząstki składników.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
BoboVita Obiadek homemade risotto BoboVita Obiadek homemade risotto
with juicy turkey after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
BoboVita Obiadek vegetables in a BoboVita Obiadek vegetables in a
delicate fricassee of veal after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-15
BoboVita BoboVita dinner with stew BoboVita BoboVita dinner with stew
with spinach and spinach after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior Vegetable BoboVita BoboVita Junior Vegetable
stew with beef 1-3 years 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto with vegetables Hipp Hipp Kaszotto with vegetables
and BIO turkey after 11th month 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
32
expiry date
2027-12-31
BoboVita BoboVita Chicken stew BoboVita BoboVita Chicken stew
with mushrooms 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta with BoboVita BoboVita Pasta with
tomatoes, ham and peppers 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-01-09
BoboVita BoboVita Pasta with hake BoboVita BoboVita Pasta with hake
and vegetables after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-11-13
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5