, after 8th month, po 9. miesiącu

Hipp

Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów

BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

35,74 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300478138

4062300478138

price: 6,79 zł

6.79 PLN 2027-08-31 NewCondition

jabłka* 47 %, woda, truskawki* 8 %, banany* 5 %, mango*, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, czarne porzeczki* 3,0 %, skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa ekologicznego


<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>w 100 g</th></tr><tr><td>wartość energetyczna kJ/kcal</td><td>238/56</td></tr><tr><td>tłuszcz (w tym kwasy nasycone)</td><td>0,1 g (0,0 g)</td></tr><tr><td>węglowodany (w tym cukry)</td><td>12,4 g (7,3 g)</td></tr><tr><td>białko</td><td>0,7 g</td></tr><tr><td>sól</td><td>< 0,05 g</td></tr><tr><td>Inne</td><td></td></tr><tr><td>sód</td><td>< 0,02 g</td></tr></table>


brand:

HIPP


About the brand:

HiPP BIO od pokoleń


Legally regulated product name:Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty.
Storage:

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.


Preparation and use:

Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Odpowiednią porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.


Type of packaging:

Słoik


Country of origin:

Produkt UE


Producer's address:
Return address:
Hipp HiPP BIO semolina with milk Hipp HiPP BIO semolina with milk
and bananas after 4th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
77
expiry date 2027-07-31
Hipp HiPP Milk porridge with Hipp HiPP Milk porridge with
biscuits and apples BIO after 4th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
67
expiry date 2027-07-31
Hipp HiPP Semolina porridge with Hipp HiPP Semolina porridge with
milk BIO after 4th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
88
expiry date 2027-05-31
Hipp HiPP Semolina porridge with Hipp HiPP Semolina porridge with
milk and fruit BIO after 4th month 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
50
expiry date 2027-05-31
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka
manna after 8th month 190 g
35,74zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-31
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with fruit flavour after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with bananas after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita milky-rice porridge with BoboVita milky-rice porridge with
modified milk with raspberries after 6th month 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5