Hipp Wet toilet paper, from birth, od urodzenia

Hipp - bezzapachowy - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem - wykonany w 100 % z włókien roślinnych Nasączony delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowany - potwierdzone dermatologicznie. Może być stosowany także do skóry skłonnej do atopii. Wykonany z włókien roślinnych, dzięki czemu rozpuszcza się w wodzie. ph neutralne dla skóry Stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
Hipp Wet toilet paperHipp Wet toilet paper
masa netto

masa netto

50 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,19 zł / szt.

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300267619

4062300267619

price: 9,25 zł

9.25 PLN NewCondition
Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate
- bezzapachowy - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem - wykonany w 100 % z włókien roślinnych Nasączony delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowany - potwierdzone dermatologicznie. Może być stosowany także do skóry skłonnej do atopii. Wykonany z włókien roślinnych, dzięki czemu rozpuszcza się w wodzie. ph neutralne dla skóry Stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
brand:HiPP
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bocoton Bocoton Dry cotton towels Bocoton Bocoton Dry cotton towels
for children and babies BIO 50 szt.

price: 17,45 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-10-30
Bella happy baby wipes sensitive Bella happy baby wipes sensitive
aloe vera neutral ph 5.5 56 szt.

price: 7,45 zł

PLN
1
20
expiry date 2028-04-30
Bella happy baby wipes silk & Bella happy baby wipes silk &
cotton neutral pH 5.5 64 szt.

price: 6,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
REDUCED PRICE -40%
Bobini hypoallergenic wipes for Bobini hypoallergenic wipes for
babies and children with oat milk from birth 60 szt.

price: 3,47 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-26
Naty Naty Soothing baby wipes Naty Naty Soothing baby wipes
- unscented 56 szt.

price: 15,54 zł

PLN
1
1
Cleanic Cleanic Kindii cereal for Cleanic Cleanic Kindii cereal for
babies 60 szt.

price: 8,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2030-08-30
Bobini Bobini Baby wet wipes for Bobini Bobini Baby wet wipes for
children and babies with vitamin E 60 szt.

price: 5,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-04-30
Kindii Kindii Wet wipes for babies Kindii Kindii Wet wipes for babies
and children for sensitive skin 60 szt.

price: 6,68 zł

PLN
1
12
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5