Holle Muesli Porridge with fruit, non-dairy BIO, after 6th month, po 6. miesiącu

Holle
Holle Muesli Porridge with fruit, non-dairy BIOHolle Muesli Porridge with fruit, non-dairy BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-21

pojemność

cena za kilogram

60,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951261

7640104951261

price: 15,22 zł

15.22 PLN 2027-11-21 NewCondition

Płatki pszenne pełnoziarniste* 82%, płatki owsiane pełnoziarniste* 7%, proszek bananowy* 6%, płatki malinowe* 3% (przecier malinowy*, mąka ryżowa*), kawałki jabłka* 2%, witamina B1.

*składniki rolnictwa ekologicznego


Holle Holle porridge, 3 grains of Holle Holle porridge, 3 grains of
rice, corn and millet, dairy-free after 6th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-18
Hipp Hipp Milk and cereal porridge Hipp Hipp Milk and cereal porridge
Na Dobranoc Oatmeal with apples HiPP BIO after 6th month 250 g
71,96zł/kg

price: 17,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-08-31
Holle Holle Organic gluten-free Holle Holle Organic gluten-free
oat porridge, dairy-free after 6th month 250 g
53,96zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-16
Holle Holle Organic multigrain Holle Holle Organic multigrain
porridge with Cornflakes and fruit, non-dairy BIO after 9th month 250 g
60,48zł/kg

price: 15,12 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-30
Holle Holle Organic multigrain Holle Holle Organic multigrain
porridge with Cornflakes, non-dairy BIO after 9th month 250 g
63,96zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-05
Holle Holle Whole grain dairy oat Holle Holle Whole grain dairy oat
porridge BIO after 4th month 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-12
Holle Holle Whole-grain millet Holle Holle Whole-grain millet
milk flour BIO after 4th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-06
Holle Holle BIO whole grain milk Holle Holle BIO whole grain milk
spelled porridge after 4th month 250 g
51,52zł/kg

price: 12,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Holle Holle Organic milk rice Holle Holle Organic milk rice
and banana porridge based on goat's milk, raspberry after 6th month 200 g
95,85zł/kg

price: 19,17 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-13
Holle Holle Organic rice milk Holle Holle Organic rice milk
banana porridge based on goat's milk, blueberry and after 6th month 200 g
91,90zł/kg

price: 18,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-22
Holle Holle Meat Chicken gluten Holle Holle Meat Chicken gluten
free BIO after 4th month 125 g
82,72zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-05-30
Holle Holle Wholemeal spelled Holle Holle Wholemeal spelled
rusks BIO after 6th month 200 g
75,85zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-11
Holle Holle BIO whole wheat dairy Holle Holle BIO whole wheat dairy
porridge after 4th month 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-07
Holle Holle BIO whole grain dairy Holle Holle BIO whole grain dairy
rice porridge after 4th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-23
Holle Holle Dinner carrot - potato Holle Holle Dinner carrot - potato
- beef no added sugars gluten free BIO after 5th month 190 g
44,63zł/kg

price: 8,48 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-06-01
Holle Holle Organic apple Holle Holle Organic apple
blueberry dessert after 5th month 190 g
40,84zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5