Horizon Tahini BIO sesame paste

HORIZON
Horizon Tahini BIO sesame pasteHorizon Tahini BIO sesame paste
BIO
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

59,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712439011312

8712439011312

price: 38,46 zł

38.46 PLN 2028-02-28 NewCondition

Prażone ziarna SEZAMu* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2731 kJ / 660 kcal
Tłuszcz: 58 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 8 g
Węglowodany: 6 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 27 g
Sól: 0,11 g


Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Sesame Bio Food Bio Food Tahini Sesame
Paste BIO 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Sante Sante Peanut butter with Sante Sante Peanut butter with
bits of nuts 350 g 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut
Butter without added salt and sugar 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO cashew nut HORIZON Horizon BIO cashew nut
cream 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Cream of Terrasana Terrasana Cream of
roasted cashew nuts BIO 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
SoWell SoWell Peanut Butter with SoWell SoWell Peanut Butter with
pieces of nuts 100% 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Sante Sante Go On Hazelnut cream Sante Sante Go On Hazelnut cream
with pieces of nuts 500 g
29,98zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-20
HORIZON Horizon BIO date syrup HORIZON Horizon BIO date syrup
450 g
50,64zł/kg

price: 22,79 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-28
HORIZON Horizon BIO barley malt HORIZON Horizon BIO barley malt
syrup 450 g
39,98zł/kg

price: 17,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5