Merchant Lunch Mix barley, oat pearl barley, pumpkin, seed 4 x 100 g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1396 kJ |
| Wartość energetyczna | 333 kcal |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 41 g |
| - w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 19 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
- 2021-05-19 18:36:59Super
price: 7,88 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Trends_Lunch_mix_of_pearl_barley._bulgur._lentils_4x100_g_peczak.bulgur.soczewica_4x100_g/55452.htmlprice: 5,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Country_barley_groats_4x100g_4x100g/26100.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_of_semolina/26410.htmlprice: 6,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_roasted_buckwheat_4x100g_4x100g/26423.htmlprice: 4,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/castor_sugar/18601.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 6,64 zł
PLN https://en.dodomku.pl/millet/27111.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_White_rice_4x100_g/27660.htmlprice: 7,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/couscous/27705.html






Shopping Cart