Pinto cream 18%

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 780 kJ/ 189 kcal |
| tłuszcz | 18 g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| węglowodany | 4,0 g |
| w tym: cukry | 4,0 g |
| białko | 2,7 g |
| sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
price: 4,34 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_Polish_dense_18_gesta/40765.htmlprice: 6,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Friday_soup_cream_18/82132.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_18_lactose_free/99495.htmlprice: 3,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Cream_18/114948.htmlśmietanka, bakterie fermentacji mlekowej w tym dobroczynne żywe szczepy Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/12_cream/29929.html2026-06-01
price: 5,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica._cream_for_soups_12/96703.htmlprice: 3,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_Polish_dense_12_12/99212.htmlprice: 2,57 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Cream_12/107595.htmlprice: 8,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_coffee_cream_12_fat_UHT_12_tl./22933.htmlprice: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_cream_for_UHT_desserts_30_fat_UHT_30_tl./22936.htmlprice: 2,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/coffee_creamer_10x10g/26736.htmlprice: 9,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_soup_cream_18_fat_UHT_18_tl./26929.htmlprice: 4,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_cream_12_fat_UHT_12_tl./49300.htmlprice: 6,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_cream_30_fat_UHT_30_tl./49301_2424176_646.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_cream_18_fat_UHT_18_tl./49302.html






Shopping Cart