
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 261 kJ / 62 kcal |
| tłuszcz w tym: | 1,5 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| węglowodany w tym: | 9,0 g |
| - cukry | 9,0 g |
| białko | 3,1 g |
| sól | 0,10 g |
| wapń | 112 mg (14 % RWS*) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
price: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26
price: 2,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_chocolate_spotted_milk/56685.htmlprice: 5,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_0.0/20951_2415112_562.htmlprice: 5,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_0.5/20952.htmlprice: 5,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spotted_milk_2_UHT/20953.htmlprice: 5,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_3.2/20954.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053.htmlprice: 2,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_3.2/22928.htmlprice: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/LACIATE_UHT_milk_2_fat/22929.htmlprice: 19,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_powder_26.5/26644.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_milk_bottle_2_fat_pasteurized_tluszczu._pasteryzowane/32763.htmlprice: 5,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fresh_spotted_milk_3.2/32764.htmlprice: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/uht_milk_3.8_fat_junior/42964.html






Shopping Cart