Laundry soap natural

Laundry soap naturalLaundry soap natural
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-17

pojemność

cena za kilogram

25,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594060452098

8594060452098

price: 5,13 zł

5.13 PLN 2028-11-17 NewCondition

Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Tale, Sodium Chloride, Parfum, Lauric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide.


Barwa The color of the soap common Barwa The color of the soap common
200 g
36,15zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
12
Biały jeleń bar of soap natural Biały jeleń bar of soap natural
hypoallergenic 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
54
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of verbena and lemon BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-07
Sodasan Sodasan vegetable soap BIO Sodasan Sodasan vegetable soap BIO
rose and pelargonium 100 g
108,60zł/kg

price: 10,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-23
Barwa The color gray soap Barwa The color gray soap
unscented hypoallergenic 100 g
44,30zł/kg

price: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Hue hypoallergenic Barwa Hue hypoallergenic
extract traditional Polish gray soap with chamomile 100 g
44,50zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5