Products

 
skipsoap
Postać:
Rodzaj:
5900931031331 5900931031331 Apart
Apart Apart Floral Care Apart Apart Floral Care
Pielęgnacyjne 900 ml
8,18zł/l

price: 7,36 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-05-19
5900931022971 5900931022971 Apart
Apart Apart Natural Prebiotic Apart Apart Natural Prebiotic
Creamy liquid soap in stock Passiflora and Violet 400 ml
12,48zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
Apart Apart Natural Prebiotic
5 5
5 1 Apart Apart Natural Prebiotic
5900931022933 5900931022933 Apart
Apart Apart Natural Prebiotic Apart Apart Natural Prebiotic
Creamy liquid soap stock Silk & Jasmine 400 ml
12,48zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
Apart Apart Natural Prebiotic
5 5
5 2 Apart Apart Natural Prebiotic
5902305001582 5902305001582 Barwa
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
5902305003357 5902305003357 Barwa
Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
tradycyjne 100 g
44,70zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
10
5902305006099 5902305006099 Barwa
Barwa Hue hypoallergenic Barwa Hue hypoallergenic
extract traditional Polish gray soap with chamomile 100 g
44,50zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
13
8594060452098 8594060452098
Laundry soap natural Laundry soap natural
200 g
25,65zł/kg

price: 5,13 zł

PLN
1
53
expiry date
2028-11-17
5900536348872 5900536348872 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
B5 liquid soap soothing cotton milk and provitamin 500 ml
14,44zł/l

price: 7,22 zł

PLN
1
47
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
expiry date 2028-10-30
5900536348896 5900536348896 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
liquid soap, linen and rice milk 500 ml
14,44zł/l

price: 7,22 zł

PLN
1
3
Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
expiry date 2028-11-30
5900536348759 5900536348759 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Kremowe mydło 90 g
28,00zł/kg

price: 2,52 zł

PLN
1
17
expiry date
2029-02-28
5900536348766 5900536348766 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
butter Creamy nourishing soap with almonds and shea 90 g
27,89zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
13
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 1 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348773 5900536348773 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Soothing creamy soap with chamomile and glycerin 90 g
27,78zł/kg

price: 2,50 zł

PLN
1
23
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
5900536348735 5900536348735 Luksja
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
provitamin B5 Soothing creamy soap with cotton milk and 90 g
27,78zł/kg

price: 2,50 zł

PLN
1
33
Luksja Luksja Creamy & Soft
5 5
5 3 Luksja Luksja Creamy & Soft
4019886075367 4019886075367 Sodasan
Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
4019886077163 4019886077163 Sodasan
Sodasan Sodasan Citrus-olive Sodasan Sodasan Citrus-olive
liquid soap 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-20
4019886190060 4019886190060 Sodasan
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan Cosmetics
4 5
4 1 Sodasan Sodasan Cosmetics
expiry date 2028-10-16
4019886190022 4019886190022 Sodasan
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
4019886190053 4019886190053 Sodasan
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of verbena and lemon BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-07
4019886077361 4019886077361 Sodasan
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
scent of citrus BIO vegetable soap with olive oil in a liquid with a 300 ml
56,30zł/l

price: 16,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-27
4019886190145 4019886190145 Sodasan
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
calendula soap and aloe 100 g
112,30zł/kg

price: 11,23 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-26
4019886079167 4019886079167 Sodasan
Sodasan Sodasan Lavender-olive Sodasan Sodasan Lavender-olive
liquid soap 1 litr

price: 41,35 zł

PLN
1
1
4019886190152 4019886190152 Sodasan
Sodasan Sodasan Organic green tea Sodasan Sodasan Organic green tea
and lime soap 100 g
108,50zł/kg

price: 10,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-16
4019886076166 4019886076166 Sodasan
Sodasan Sodasan Rose-olive liquid Sodasan Sodasan Rose-olive liquid
expiry date
2027-05-13
4019886190077 4019886190077 Sodasan
Sodasan Sodasan vegetable soap BIO Sodasan Sodasan vegetable soap BIO
rose and pelargonium 100 g
108,60zł/kg

price: 10,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-23
5902305002862 5902305002862 Barwa
Barwa The color gray soap Barwa The color gray soap
unscented hypoallergenic 100 g
44,30zł/kg

price: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa The color gray soap
5 5
5 3 Barwa The color gray soap
5902305002855 5902305002855 Barwa
Barwa The color of the soap common Barwa The color of the soap common
200 g
36,15zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa The color of the soap common
5 5
5 1 Barwa The color of the soap common
5900133008230 5900133008230 Biały jeleń
Biały jeleń bar of soap natural Biały jeleń bar of soap natural
hypoallergenic 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
54
Biały jeleń bar of soap natural
5 5
5 4 Biały jeleń bar of soap natural
4019886079365 4019886079365 Sodasan
Sodasan ecological soap plant from Sodasan ecological soap plant from
olive oil Lavender- Olive 300 ml
69,97zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-29
4019886075169 4019886075169 Sodasan
Sodasan ecological soap plant from Sodasan ecological soap plant from
olive oil SENSITIVE 1 litr

price: 41,31 zł

PLN
1
1
8717163023839 8717163023839 Dove
Dove liquid soap 250ml fresh Dove liquid soap 250ml fresh
4000388179004 4000388179004 Dove
Dove liquid soap supply of 500 ml Dove liquid soap supply of 500 ml
Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5