Sodasan Citrus-olive liquid soap

Sodasan
Sodasan Citrus-olive liquid soapSodasan Citrus-olive liquid soap
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-08-20

pojemność

cena za litr

40,72 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886077163

4019886077163

price: 40,72 zł

40.72 PLN 2027-08-20 NewCondition

INCI: aqua, potassium sunflowersee-date*, potassium olivate*, alcohol denat.*, glycerine*,
potassium citrate, parfum, limonene**, citral**, linalool**, geraniol**, citronellol**.

* wytworzone z ekologicznych składników;

** składnik olejków eterycznych.


Sodasan ecological soap plant from Sodasan ecological soap plant from
olive oil SENSITIVE 1 litr

price: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Rose-olive liquid Sodasan Sodasan Rose-olive liquid
expiry date
2027-05-13
Sodasan Sodasan Lavender-olive Sodasan Sodasan Lavender-olive
liquid soap 1 litr

price: 41,35 zł

PLN
1
1
Dove liquid soap supply of 500 ml Dove liquid soap supply of 500 ml
Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of verbena and lemon BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-07
Sodasan Sodasan vegetable soap BIO Sodasan Sodasan vegetable soap BIO
rose and pelargonium 100 g
108,60zł/kg

price: 10,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-23
Sodasan ecological soap plant from Sodasan ecological soap plant from
olive oil Lavender- Olive 300 ml
69,97zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-29
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
scent of citrus BIO vegetable soap with olive oil in a liquid with a 300 ml
56,30zł/l

price: 16,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-27
Sodasan Sodasan Organic green tea Sodasan Sodasan Organic green tea
and lime soap 100 g
108,50zł/kg

price: 10,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-16
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
calendula soap and aloe 100 g
112,30zł/kg

price: 11,23 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-26
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
agent based on the Organic vinegar 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5