Łowicka cake cream 36% UHT

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1417 kJ/344 kcal |
| Tłuszcz | 36 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,0 g |
| Sól | 0,08 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Dessert_Smietanka_Polska_UHT_36_fat._UHT_36tl./99398.htmlprice: 12,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spotted_Cream_36/115401.htmlprice: 8,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_coffee_cream_12_fat_UHT_12_tl./22933.htmlprice: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_cream_for_UHT_desserts_30_fat_UHT_30_tl./22936.htmlprice: 9,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_soup_cream_18_fat_UHT_18_tl./26929.htmlprice: 6,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicz_cream_12_fat._UHT_UHT/65130.html2026-09-07
price: 10,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_30_fat_UHT_30_tl./99381.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 18 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
price: 8,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_18_fat_18tl./99382.htmlprice: 3,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicz_cream_12_fat/82138_2409068_371.html






Shopping Cart