Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% fat

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1204 kJ / 292 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 3,2 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | 2,3 g |
| Sól | 0,08 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
price: 8,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_coffee_cream_12_fat_UHT_12_tl./22933.htmlprice: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_cream_for_UHT_desserts_30_fat_UHT_30_tl./22936.htmlprice: 9,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_soup_cream_18_fat_UHT_18_tl./26929.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 18 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
price: 8,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_18_fat_18tl./99382.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 12 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
price: 8,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_12_fat_12tl./99383.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Dessert_Smietanka_Polska_UHT_36_fat._UHT_36tl./99398.htmlprice: 12,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicka_cake_cream_36_UHT_UHT/65128.htmlprice: 6,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicz_cream_12_fat._UHT_UHT/65130.html2026-09-07
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Poland_30_30/99213.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16






Shopping Cart