Lowicz kefir 1.5%

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186 kJ/44 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 3,4 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- Marek , 2023-06-28 13:26:43Ok.
price: 4,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turkish_delicacy/110406.html2026-06-01
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
price: 3,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Natural_kefir/114933.htmlmaślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
price: 3,50 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Strawberry_buttermilk/99414.html2026-06-04
price: 3,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Natural_buttermilk/99415.htmlprice: 4,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Robico_Kefir/102924.html2026-05-28
price: 6 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 2,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667_2422621_284.html






Shopping Cart